Trafik Sigortası

Trafik Sigortası Limitleri 2018

Zorunlu Trafik Sigortası Limitleri başka bir deyişle olası bir hasar durumunda kaza yapan kusurlu aracın karşı tarafa hangi limitler dahilinde trafik poliçesi ödeme yapar sorusunun karşılığıdır.

Zorunlu Trafik Sigortası hesaplama yada Yenileme zamanında unutmamak ceza almamak için hemen başvurun.

Trafik Sigortası Teklifi Al Hızlı Trafik Sigortası Teklifi al

Devlet tarafından zorunlu olarak trafiğe çıkan her  motorlu taşıta yaptırılan Mali Mesuliyet Sigorta Poliçesi olan Zorunlu Trafik Sigortası 2018 Yılı teminat ve limitleri tablosu aşağıda tarafınıza sunulmuştur.

2 Comments

  • […] Zorunlu trafik sigortasındaki limitleri  herhangi bir trafik kazası durumunda meydana gelecek zararın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Yaralanmalı yada Can kaybı olan durumlarda Vefat edenin yakınlarına verilecek tazminat tutarı, yaralanma durumlarında hastane masrafları tazminatı farklı tutarlarda limitler içermektedir. Aynı durumda sadece maddi hasar durumunda Araç başına ve Kaza başına olmak sureti ile belirtilen limitlerde farklıdır. Aracınızda kusurlu bir hasar olması durumlarında bir sonraki yenileme döneminde yada aracınızı satış yapsanız dahi bir sonraki aracınızı aldığınızda veya mevcut poliçenizi yenilerken zamlı olarak trafik poliçe ödemenizi yapmak durumunda kalabilirsiniz. […]