Trafik Sigortası

Trafik Sigortası hesaplama

Trafik Sigortası Hesaplama , işlemi yapılırken en önemli unsur en uygun fiyat olması çünkü tüm sigorta şirketlerinde Tüm teminat ve limitler ek teminat verilmediği müddetçe Devletin belirlemiş olduğu limitler dahilinde sunulur.

Trafik Sigortası Hesaplama işlemi yapmak için hemen başvurun ⇓⇓⇓

Trafik Sigortası Teklifi Al Hızlı Trafik Sigortası Teklifi al

 

Zorunlu trafik sigortası kusurlu olarak zarar verdiğiniz şahısların kayıplarını poliçede belirtilen limitler dahilinde karşılar. Zorunlu trafik sigortası limitlerinde her yıl güncelleme yapıldığından dolayı yanlış bir anlaşılma olmaması için Zorunlu Trafik Sigortası Limitleri 2018 yazımızda bu konu ile ilgili detaylı bilgi vermekteyiz. Devletin belirlemiş olduğu teminat ve limitlere ek olarak Sigorta Şirketleri teminat ve limitlerde belirli oranda prim ücreti alarak zorunlu trafik sigortanıza eklenti yapabilmektedirler. Araç modeli yada maddi zorluklar neticesinde kasko poliçesi yaptıramayan araç sahipleri bu ek teminatları alarak teminat sahibi olabilirler.

Trafik Sigortası ek teminatları nelerdir ?

Ek teminatlar sigorta şirketlerinin belirlemiş olduğu hizmetlerdir.

Örneğin;

Asistans Hizmeti – Araç Benzini bittiğinde belirtilen limit dahilinde en yakın benzinciye kadar çekilme. Araç bozulduğunda belirtilen limit dahilinde en yakın yetkili – Özel servise kadar çekme. Herhangi bir nedenden dolayı aracın hareketsiz kalması belirtilen limit dahilinde istenilen bölgeye aracı çekme gibi teminatları içerir.

Lastik değiştirilmesi hizmeti – Aracınızda yedek lastik bulunması şartı ile Sigorta Şirketinin Türkiye sınırları içerisinde lastik değiştirilmesi hizmeti vermektedir.

Mini onarım hizmeti – Aracınızda oluşan çiziklerin teminat içerisinde belirtilen limitler dahilinde sigorta şirketinin belirlediği servislerde ücretsiz olarak onarılmasını sağlamaktadır.

İMM ek teminatı – zorunlu trafik sigortası belirli limitler dahilinde karşı tarafa ödeme yapmaktadır İhtiyari Mali Mesuliyet teminatına ek olarak alabileceğiniz bu teminat ile daha yüksek risklere karşı önlem alabilirsiniz.

Anahtar kaybı teminatı – Kasko sigortası içerisinde bulunan bu teminat trafik sigortasına ek olarak talep edilirse eklenebilir, poliçeye eklenen teminat bedelleri dahilinde herhangi bir anahtar kaybı durumunda gerekli hizmetleri sağlamaktadır.

Kiralık Araç Teminatı – Kasko sigortaları poliçelerinde bulunan araç onarımı esnasında sigortalının işlerinin aksamaması için ücretsiz olarak sağlanan bu hizmeti belirtilen belirli limit ve teminatlar dahilinde ücreti karşılığında poliçeye eklenti yapabilirsiniz.