Trafik Sigortası

Online trafik sigortası

Online trafik sigortası geçmişte Sigorta aracıları tarafından yapılan manuel hesaplamalar yerini bilgisayar sistemleri ile Sigorta Şirketlerinin yayınladıkları trafik sigortası fiyat listelerine bıraktı. Sigorta Aracıları Araç Sahiplerinin bilgilerini ilgili sigorta şirketi ekranlarına girerek fiyat teklifi verebiliyorlar.

Online Trafik Sigortası teklifi almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Trafik Sigortası Teklifi Al Hızlı Trafik Sigortası Teklifi al

 

Günümüzde Sigorta Aracılarının yapmış olduğu işlemleri yapan online işlemler bulunmaktadır. Her zaman stabil olarak çalışmayan sistem kullanıcı veya uzman desteğine ihtiyaç duymaktadır. Sigorta düzenlemesi yapılırken herhangi bir yanlış düzenlemeye ve hatalı işleme yer verilmemesi adına yapılan doğrulama sonrası poliçeniz düzenlenebilir.

Online trafik sigortası poliçesi satın alırken bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olmalısınız. Online trafik sigortası teklifinde mutlaka  ruhsat sahibi T.C. Kimlik numarası Ruhsat Sahibi Plaka ve Belge seri numarası girilmelidir. T.C. kimlik numaranız NVİ sistemlerinden sorgulama yapılır, Plakanız Sigorta Bilgi Merkezi ( Tramer ) sistemleri ile T.C. kimlik numaranız ile eşleştirilerek güncel hasarsızlık bilgileri çekilir ve son olarak Tescil Belge Seri Numaranız EGM ( Emniyet Genel Müdürlüğü ) sorgulanarak teklif verilir ve teklifiniz poliçe yapma aşamasına getirilir.

Sayılan aşamaları Sigorta Aracıları manuel olarak yapmakla birlikte doğrulama ve yapılacak yanlışların sorgulaması ve doğrulaması yapılarak gerekli online trafik sigortası hesaplaması yapılmaktadır. Online sistemler ise veri doğrulaması yaparak ilerlemektedir. Herhangi bir hata durumunda ilerlemenize olanak vermeyecektir. Online olarak trafik sigortası teklifi almak isterseniz hemen başvuru yapabilirsiniz.

1 yorum