Sigorta Bilgi Merkezi

Kasko Sigortası Kampanyası

Kasko Sigortası Kampanyası

Kasko Kampanya; Türkiye’nin en iyi hizmet veren web sitesi e-sigorta.com.tr sayesinde ihtiyacınıza uygun tam kapsamlı en uygun fiyatlı kasko tekliflerini hemen alın karşılaştırın en iyi olanı seçin kazanın !

Kasko Teklifi Al Hızlı Kasko Teklifi al

Kasko Sigortası  ihtiyaç anında satın alınmayacak sigortadır, Bu sebepten dolayı poliçenizde ihtiyacınız olmayan teminatları çıkarıyoruz diyen sigorta aracılarından poliçe almanızı tavsiye etmiyoruz.. Neden mi ? neye ne zaman ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz; Örneğin kurak bir bölgede yaşıyor ve fazla yağmur ve taşkın olmuyor olabilir fakat doğal akışın ne yönde değişeceğini uzmanlar dahi bilmezken böyle bir öngörü ile 50 TL 100 TL tutarında değişen rakamlardan kaçınarak muafiyetli bir poliçe yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu ve bunun gibi onlarca örnek verebiliriz kasko poliçenizi bizden alıyorsanız tam kapsamlı muafiyetsiz alabilirsiniz tabiki diğer sigorta aracılarından daha uygun fiyatlara ve belirtmiş oldukları gibi “ihtiyacınız olan teminatları” alarak poliçenizi yaptırabilirsiniz.

 

Kasko Sigortası nedir ? Kasko Sigortası Zorunlumu ?

Kasko Sigortası aracınızı poliçede belirlenen ana teminatlar haricinde verilecek ek teminatlar ile paket olarak satın alabileceğiniz özel olarak kişiselleştirme yapılabilen ve bu doğrultuda fiyatların sigorta şirketleri arasında rekabete ve teminat limit verilen hizmet kalitesine göre değişkenlik sağlayan Zorunlu olmayan sigorta türüdür.

 

Online Kasko Teklifi almanın avantajı nedir ?

Online kasko teklifi alırken birden çok firmadan teklif alırken teminat limit ve diğer unsurları göz önüne alabilir, yeni bilgiler edinebilir sigorta konusunda bilgi sahibi olarak ihtiyacınız olduğu anda hangi teminatın nerede ve ne zaman kullanacağınızı anlayabilirsiniz. Online Kasko Teklifi ile bütçenize uygun ve talepleriniz doğrultusunda oluşturulacak olan teklifinizi karşılaştırmalı olarak seçerek poliçenizi satın alabilirsiniz.

 

E-Sigorta.com.tr Güvenilir mi ?

Web sitemizde bulunan SSL “Secure Sockets Layer” yani “Güvenli Soket Katmanı” Sayesinde siber saldırılara karşı güçlü bir kalkan oluşturulur ve verileriniz şifrelenerek tarafımıza iletilmektedir. Diğer firmaların aksine bilgilerinizi 3. şahıslar ile satış ve pazarlama ile ilgili asla kullanmayız ! diğer Finans kurumları gibi yan kuruluşlarımız yok Tek işimiz Sigorta ve öyle olmaya devam edecek. Sizde Kasko Sigortası poliçenizi yaptırırken Sigorta Acentelerini tercih edin sizi düşünen her anınızda yanınızda olan her sorunda sizi sigorta şirketine yönlendirmeyen çözüm odaklı bir kahve çay içebileceğiniz Sigorta Acentesini poliçe yaptırırken seçerseniz Sigorta Acentesi sizin için en iyi sigorta poliçesini seçeceğinden emin olabilirsiniz.