Sağlık Sigortası

Tam kapsamlı sağlık sigortası

Özel Sağlık Teklifi Al Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Al

Yabancı Sağlık Teklifi Al
Tam kapsamlı sağlık sigortası |  kapsamlı bir sağlık sigortası sahibi olabilmek önemlidir. ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanan paketler haricinde ihtiyacınız olmadığını düşündüğünüz teminat ve limitlerde ihtiyaç haline gelebilir. Ölçülebilir risklerinizi minimuma indirirken prim tutarınız düşer fakat ölçemediğiniz ve tahmin etmediğiniz durumları teminat ve limitlerden çıkarırken karşınıza sürpriz olarak seçmediğiniz prim tutarını ödeyerek satın almadığınız teminat karşınıza çıkabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak sağlık sigortanızı satın aldıktan aylar sonra karşınıza çıkabilecek herhangi bir rahatsızlık durumunda teminatınız olmadığını öğrenmek ve kapsam dışı bırakılmak istemiyorsanız tam kapsamlı bir poliçe tercih etmelisiniz.

Geniş Kapsamlı Sağlık Sigortası

Geniş kapsamlı sağlık sigortası normal sağlık sigortası poliçelerine ek olarak Sağlık Sigortası Genel Şartları çerçevesinde belirtilen sabit maddeler haricinde verilen ve önemli riskleri güvence altına alana sigorta branşıdır.
Geniş kapsamlı sağlık sigortası ile birçok Sağlık riskinizi sigorta şirketinize belirli poliçe primleri karşılığında devir edebilirsiniz.

Kapsamlı sağlık sigortası ve müşteri memnuniyeti deyince Sigorta Sektöründe belirli Sigorta Şirketleri akla gelmektedir. Müşterisini mağdur etmeyen her hasarda ve tedavi işlemlerinde hafiye rolü üstlenmeyen bu şirketler farkında olmadan Müşteri Tavsiye Reklamı oluşturmaktadır.

Medya reklamları önemlidir fakat mağdur edilmeyen müşterinin Sigorta Şirketini çevresine tavsiye etmesi kadar etkili değildir. Bu yüzden bizde müşterilerimizin yorumları neticesinde yılların tecrübesi ile siz değerli müşteri adaylarımıza en iyi sigorta şirketlerinden tam kapsamlı ve en uygun sağlık sigortası poliçesini seçiyoruz.

Nedir bu tam kapsamlı poliçe ?

Tam kapsamlı Sağlık Sigortası, Sağlık Sigortası Genel Şartları çerçevesinde Sigorta Şirketlerinin belirlemiş olduğu hazır standart teminatlara ek olarak verilen teminat ve limitler dahilindedir. Tam kapsamlı sağlık sigortasına ekonomik olarak durumunuz imkan vermiyor ise katılımlı sağlık sigorta poliçesi yaparak poliçe priminde ciddi düşüşler görebilirsiniz. Katılımlı sağlık sigortalarında % yüzde oranlar verilmiştir fakat sigorta şirketleri arasında farklılık görülebilir. Örneğin yatarak ve ayakta tam kapsamlı ve %80 katılımlı sağlık poliçeniz mevcut, kontrole gittiniz ve 1000 TL tuttu sadece 200 TL ödeyerek bu tedavinizi %80 Sigorta Şirketi üzerinde %20 kendiniz karşılayarak sağlayabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurum indirimleri

Sağlık sigortası poliçenizde anlaşmalı sağlık kurumlarında Sigorta Şirketi müşterisi olduğunuz için çok cazip indirimler uygulanabiliyor. Örneğin Sadece yatarak sağlık sigortanız var ve Sigorta Şirketi anlaşmalı hastanesinde tedavi işlemleriniz oluyor % yüzde oranlar ile sağlık sigortanız ile anlaşmalı olduğundan indirimler uygulanır. Çoğu zaman aradaki fark poliçe fiyatınıza denk gelebilir.

Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi Nedir  ?

Sağlık Sigortası yenileme garantisi , Sigorta Şirketi tarafından belirli bir süre yenilemesi yapılan sağlık sigortasında poliçe kullanımları risk analizi yapılarak H/P değerlendirmesi neticesinde belirli risk yada risklerin kapsam dışı yada hepsinin dahil edilerek müşteriye ömür boyu yenileme garantisi sağlamasıdır. Ömür boyu yenileme garantisi verilen müşteri sonraki yıllarda hangi risk unsurunu taşırsa taşısın Sigorta Şirketi poliçeyi yenilemek ile yükümlüdür.

Özel Sağlık Sigortası bir Sağlık Sigortasından çok sağlığınıza yapacağınız bir yatırım olarak düşünmenizi tavsiye eder, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun sağlık sigortası yaptırarak kendinizi ve sevdiklerinizin kaliteli sağlık hizmeti almasını sağlayabilirsiniz.