Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası Fiyatları Hesaplama

Sağlık Sigortası Fiyatları Hesaplama | Özel sağlık sigortası, kişinin hastalık gibi durumlar yaşadığı zaman ödemesi gereken sağlık giderlerinin, sigortanın yapıldığı sigorta firması tarafından ödenmesini sağlamaktadır. Poliçe tipine göre yaptırdığınız sigortanın hizmetleri de değişmektedir.

İhtiyacınız olan sağlık sigortası için hemen teklif alın..

Özel Sağlık Teklifi Al Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Al

Yabancı Sağlık Teklifi Al

Sağlık Sigortası Kimlere Yapılır? Nasıl Hesaplanır?

14 günlük bebeklerden itibaren 64 yaşına kadar sağlık sigortası yapılabilmektedir. Bunun için kişinin sağlık ve yaş gibi durumları baz alınarak sigorta şirketleri tarafından özel olarak bazı poliçeler hazırlamaktadır. Poliçeler hazırlanırken de sigortalının beyanı esas alınır. Genel olarak ayakta tedavi ve yatarak tedavi olarak ikiye ayırabiliriz. Hazırlanan poliçeye göre fiyatlar da farklılık göstermektedir.

Sağlık sigortası fiyatları 2018 yılında yine diğer yıllarda olduğu gibi bazı zamlarla birlikte karşımıza çıkmaktadır. Hesaplama işlemleri yapılırken sınırlı mı yoksa sınırsız mı hizmet almak istediğiniz de önemlidir. Ayrıca giderlerinizin tamamını ödeyecek bir poliçe hazırlatabileceğiniz gibi belli bir kısmını karşılayan ve daha az para ödeyeceğiniz poliçeleri de tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde sınırsız sigortaların fiyatları da sınırlı olanlara göre daha yüksek olacaktır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu mensubu olan kişiler için düzenlenen bir sigorta türü olarak bilinmektedir. Eğer tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırırsanız, Medical Park Hastanelerinde fark ödemeden muayene olabilirsiniz. Tabii bunun için mutlaka 55 yaş altı ve SGK’lı olmanız gerekmektedir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları, özel sağlık sigortasının 3 te biri kadar olmaktadır. Yani SGK’lı olmanız durumunda çok daha uygun fiyatlar ödeyerek özel hastanelerin hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında da tıpkı özel sağlık sigortasında olduğu gibi yatarak ya da ayakta olmak üzere iki tip sigorta bulunmaktadır. Bunları isteklerinize göre belirtebilir ve kendinize en uygun sağlık sigortası poliçesinin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

En uygun Sağlık Sigortası Fiyatları

Özel sağlık sigortalarında en uygun fiyatlar tam kapsamlı teminatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

en iyi sağlık sigortası şirketlerinden alacağınız teklifleri karşılaştırın en uygun fiyatlı tam kapsamlı sağlık sigortası poliçenizi hemen online olarak kredi kartına taksitli limitinizi bloke etmeden aylık taksitler halinde en iyi sağlık sigorta poliçenizi yaptırın.