Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası Ücretleri

Özel Sağlık Sigortasında %45’e varan avantajlardan faydalanmak için hemen teklif alın ↓

Özel Sağlık Teklifi Al Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Al

Yabancı Sağlık Teklifi Al

Özel Sağlık Sigortası Ücretleri

Özel sağlık sigortası ile birçok önemli hastalığa karşı sağlığınızı güvence altına alacak ve daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz . Devlet kurumlarında sıra beklemekten yorulduysanız uygun fiyata yaptırabileceğiniz özel sağlık sigortası ile sıra beklemeden dilediğiniz özel kurumdan tedavi olabileceksiniz.

 

Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Özel sağlık sigortası ücretleri her sigorta şirketi tarafından farklı miktarlarda değişkenlik gösterebilir. Bu durum sigorta yaptıracak kişinin hastalık geçmişi, şuan ki mevcut sağlık durumu ve yaş, medeni durum gibi kişisel verileri ile doğrudan ilgilidir. Sigorta şirketi özel sağlık sigortası yaptıracak kişiden belirli bilgileri istedikten sonra uygun bir fiyat belirlemektedir. Sigorta yaptıracak kişinin poliçeye ilave edebileceği özel şartlar da fiyat konusunda belirleyici unsurlardan birisine dönüşmektedir.

Özel Sağlık Sigortası Yaptıracak Kişilerin Dikkat Etmesi Gereken Kurallar Nelerdir?

Özel sağlık sigortası ücretleri belirlenmesinde sigorta yaptıracak kişinin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu önemli noktalar şu şekildedir:

  • Özel sağlık sigortasının geçerli olacağı hastane, eczane ve diğer kurumlar ne kadar çok olursa fiyat da o oranda yüksek olabilir. Sigortalı kişi bu yerleri kısıtlayarak daha uygun bir sigorta ödemesi yapabilir.
  • Özel sağlık sigortasında yer alan yatarak tedavi genel şartlardan birisidir. Eğer sigortalı sigorta poliçesine ayakta tedavi teminatı ilavesi yaparsa daha farklı bir fiyat ortaya çıkacaktır.
  • Özel sağlık sigortası yaptırılmadan önce farklı sigorta şirketlerin incelenmeli ve farklı fiyatlar alındıktan sonra uygun bir seçim yapılmalıdır.