Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası Fiyat Al

Özel Sağlık Sigortasında %45’e varan avantajlardan faydalanmak için hemen teklif alın ↓

Özel Sağlık Teklifi Al Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Al

Yabancı Sağlık Teklifi Al

Özel Sağlık Sigortası Fiyat Al

Özel sağlık sigortası en önemli sigorta türlerinden birisidir. Kişinin sağlığını güvence altına  alan bu sigorta türü sayesinde istediğiniz özel kurumda ve istediğiniz doktordan randevu alabilir, hızlı ve steril bir ortamda tedavi olma imkanı elde edebilirsiniz. Özel sağlık sigortası fiyat al seçeneklerinden faydalanmak için karşınıza birçok farklı sigorta şirketi çıkabilir. Farklı fiyatları ve teminatları içeren özel sağlık sigortası paketlerini inceledikten sonra size uygun olacak bir seçim yapabilirsiniz. Özel sağlık sigortası seçiminde fiyat kadar firmanın güvenilirliği ve içerdiği genel-özel şartlar da çok önemli bir unsurdur.

Özel Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Özel sağlık sigortası fiyat alırken sigortanın içerdiği teminatlara göre bir fiyatlandırma yapıldığı unutulmamalıdır. Özel sağlık sigortasının kapsadığı noktalar arasında şunlar yer almaktadır:

1- Ayakta tedavi

Özel sağlık sigortasının kapsadığı ve fiyatlandırmayı değiştiren teminatlardan birisi ayakta tedavi teminatıdır. 24 saatten az süren tedaviler ayakta tedavi teminatı altında yer alır ve kapsadığı masraflar arasında röntgen, ilaç tedavisi, doktor muayenesi, fizik tedavi ve tahlil masrafları yer almaktadır.

2- Yatarak tedavi

Özel sağlık sigortası paketlerinin hepsinde yer alan genel bir teminat ise yatarak tedavi teminatıdır. Yatarak tedavi teminatı hastanede kalınmasını gerektiren tedavilerin tüm masraflarını karşılar. Bunun içinde kemoterapi, radyoterapi gibi tedavi şekillerinin masrafları yer almaktadır. Ameliyat ve oda masrafı gibi yüksek ücretli masraflar da sigorta kapsamında yer almaktadır.