Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası En Uygun

Özel Sağlık Sigortasında %45’e varan avantajlardan faydalanmak için hemen teklif alın ↓

Özel Sağlık Teklifi Al Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Al

Yabancı Sağlık Teklifi Al

Özel Sağlık Sigortası En Uygun

Özel sağlık sigortası en uygun fiyatları ile sağlığınızı güvence altına alıyor. Özel sağlık sigortası günümüzde en çok tercih edilen sigorta türlerinden birisidir. Belirlenen özel şartlar ile birlikte dünyanın neresinde olursanız olun, istediğiniz sağlık kuruluşunda tedavi olmanızı sağlayan özel sağlık sigortası birçok avantajı içinde barındıran bir sigorta türüdür.

Özel sağlık sigortası seçiminde fiyatın yanı sıra sigorta şirketinin nasıl bir hizmet verdiği de araştırılmalı, uygun ve güvenilir bir sigorta şirketi yapılmasına öncelik verilmelidir.

Özel Sağlık Sigortası Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Özel sağlık sigortası en uygun fiyatları ile dilediğiniz gibi bir hizmet alabilirsiniz. Sigorta yaptırırken hem sigorta yaptıran kişinin hem de seçilecek sigorta şirketinin dikkat etmesi gereken birçok önemli nokta bulunmaktadır.

Sigorta şirketinin sigorta yapılacak kişi ile ilgili merak ettiği konular arasında şunlar yer almaktadır:

  • Mevcut sağlık durumu,
  • Sigorta yaptıracak kişinin yaşı, cinsiyeti ve medeni durum gibi özel bilgileri
  • Daha önce geçirmiş olduğu hastalıklar
  • Kalp ve damar, diyabet gibi kronik hastalıklara sahip olup olmadığı,
  • Ailede var olan kalıtsal hastalıklar.

Özel Sağlık Sigortası Nasıl Hesaplanır ?

Özel sağlık sigortası yapan şirketler müşterilerinin bu kişisel bilgilerini inceledikten sonra buna uygun bir şekilde poliçede fiyat belirlemektedir. Hastalıklara karşı yüksek oranda risk taşıyacağından ödeyeceği primler daha yüksek iken, hastalık geçmişi az riskler barındıran kişilerin özel sağlık sigortası için ödeyeceği prim daha düşük fiyatlarda olacaktır.