Sağlık Sigortası

Online Sağlık Sigortası

Online Sağlık Sigortası | online olarak başvuru yaparak farklı sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı olarak alabileceğiniz sağlık sigortası teklifleri ile en iyi sigorta şirketleri arasından en uygun sağlık sigortası poliçesine ulaşabilirsiniz.

Özel Sağlık Teklifi Al Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Al

Yabancı Sağlık Teklifi Al

Online Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK sahibi bireylere yapılabilen özel sağlık sigortası türüdür. Sadece yatarak ve Ayakta + Yatarak teminat paketlerine sahip olan sigorta branşı, Sigorta Şirketleri arasında fiyat ve teminat farklılıkları görünmektedir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası temel teminatı SGK kapsamında olan bireylerin anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık tedavilerini poliçe kapsamlarında yazılı olan teminatlar dahilinde gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Özel sağlık sigortasına oranla daha ekonomik olan bu sağlık sigortası türü yatarak %100 ayakta ise sigorta şirketleri arasında fiyat ve teminat farklılıkları göstermektedir. Özel sağlık sigortasına oranlar hemen hemen 3/1 fiyatlara satın alınabilen sağlık poliçesi olan tamamlayıcı sağlık sigortası özel sağlık sigortası yaptıramayan bireyler için çok iyi bir alternatif haline gelmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, Doğum teminatı ve aile bireyleri ekleme işlemleri yapılabilir. Doğum teminatı ile anlaşmalı hastanelerde hiçbir ek ücret ödemeden sigorta şirketinin bekleme süresi ve şartları dahilinde doğum yapacağınız hastanede hiçbir ücret ödemeden doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklarınızı ve eşinizi tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında teminat altına alırsanız özel anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemeden poliçede belirtilen teminat ve limitler dahilinde tedavi ve kontrol işlemleri gerçekleştirilebilir.

Online Yabancı Sağlık Sigortası

online yabancı sağık sigortası, Türkiye sınırları içerisinde yabancı uyruklular zorunlu sağlık sigortası ikamet tezkeresi , oturma izni, çalışma izni gibi zorunlu bulunan durumlarda talep edilen yabancı sağlık sigortası poliçenizde tem teminatlı ve kullanabileceğiniz bir poliçe satın alarak zorunlu olan bu durumu Türkiye şartlarına özel sağlık sigortası sahibi olarak kaliteli sağlık hizmeti alabilirsiniz. Yabancı sağlık sigortası Göç idaresi tarafından Genel sağlık sigortası olmayan  ve Türkiye sınırları içerisinde geçici yada kalıcı olarak ikamet eden vatandaşlar tarafından yaptırılması zorunlu kılınmış sağlık sigortası türüdür. Genel olarak yabancı sağlık sigortası en uygun fiyatlara yapılarak ihtiyaç halinde kullanılması çok zor bir poliçe haline getirilmiş olup, Yabancı sağlık sigortanız için kullanabileceğiniz teminat ve limitlerde sigorta şirketlerinden alınan teklifler ile en uygun yabancı sağlık sigortası poliçenizi almanızı sağlıyoruz.