Sağlık Sigortası

En iyi Özel Sağlık Sigortası

İhtiyacınız olan sağlık sigortası için hemen teklif alın..

Özel Sağlık Teklifi Al Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Al

Yabancı Sağlık Teklifi Al

En İyi Özel Sağlık Sigortası

En iyi özel sağlık sigortası ile hastalığınızın maddi yönü artık sizin bir yük olmayacak. Birçok sağlık sorununun ayakta ve yatarak tedavisinde tüm masrafları karşılayan bir sigorta türü olan özel sağlık sigortası günümüzün en çok ihtiyaç duyulan sigorta türleri arasında yer almaktadır. Özel sağlık sigortası yaptırarak sağlık sorunlarına karşı kendinizi maddi ve manevi olarak daha değerli hissedecek, sağlığınızı güvence altına alabileceksiniz. Faydaları saymakla bitmeyen özel sağlık sigortası için birçok farklı şirketten teklif alabilir, kendiniz için en iyisine karar verebilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Poliçesi

Özel sağlık sigortası poliçesinin hazırlanması ve fiyatlandırılmasında sigortanın karşılayacağı teminatların yanı sıra kişinin yaşı, daha önce geçirdiği hastalıklar, ailesinde yer alan kalıtsal hastalıklar, mevcut sağlık durumu ve medeni hali gibi özel durumlar da büyük bir önem taşımaktadır.

Kimler Özel Sağlık Sigortası Yaptırabilir?

En iyi özel sağlık sigortası yaptırmak için uyulması gereken belirli kriterler vardır. Ülkemizde 18 ile 65 yaş aralığında olan her kişi özel sağlık sigortası hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Bu yaş aralıkları birçok sigorta şirketinde farklılık göstermektedir. Bazı sigorta şirketleri yeni doğan bebekler için de ayrı bir sigorta poliçesi düzenleyebilmektedir. Özel sağlık sigortasını kendiniz için ya da aileniz için yaptırabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Süresi

Özel sağlık sigortasının süresi 1 yıl geçerlidir. Özel sağlık sigortası hizmetlerinden faydalanmaya devam edebilmeniz için her yıl özel sağlık sigortası poliçenizi yenilemeniz gereklidir.