Sağlık Sigortası

Doğum Sigortası Nedir ?

Doğum Sigortası, gebelik sürecinizi ve Doğum anında kendinizi güvende hissedeceğiniz bir sağlık kurumunda çocuğunuzu dünyaya getirmek istiyor, oluşabilecek risklere karşı kendinizi ve bebeğinizi sağlık giderlerinizi Doğum Paket Sigortası ile güvence altına  alın.

Özel Sağlık Teklifi Al Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Al

Yabancı Sağlık Teklifi Al

Doğum Sigortası Fiyatları

Doğum sigortası fiyatları Sigorta Şirketleri arasında farklılıklar göstermekte olup özel sağlık sigortasına ek olarak prim farkı oluşturmaktadır. Gebelik süreci her zaman risk taşır ve gelecekte oluşabilecek riskleri  ve sağlık giderlerinizi maddi olarak güvence altına almak için Doğum Sigortanızı yaptırın.

Doğum Sigortası ile verilebilen teminatlar ile Gebelik süresi içerisinde, Doğum sırasında ve doğum sonrasında oluşabilecek risklerinizi garanti altına alabilirsiniz.

Doğum Sigortası Teminatları

  • Doğum Paketi
  • Doğum
  • Gebelik Komplikasyonları Tedavi
  • Gebelik Rutin Kontrolleri
  • Yeni doğan Paketi

Doğum Sigortası Bekleme Süresi

Doğum Sigortasında bekleme süresi her daim doğum poliçenizin yenileme işlemi ile ilişkilendirilmektedir. Doğum Sigortası bekleme süresi Sigorta Şirketleri arasında farklılar göstermekte olup 5 ay ile 18 ay arasında değişmektedir.

En iyi doğum sigortası teklifinizi alarak hangi sigorta şirketi bekleme süresi ile ilgili net bilgilere sahip olabilirsiniz.

Doğum Sigortası Sık Sorulan Sorular

Doğum Sigorta Poliçesinde sigortalanma yaş kriterleri nelerdir?
Doğum Sigorta poliçelerinde sigortalanma yaşı 0-64 yaş arasıdır.
Doğum ve Hamilelik giderleri hangi sigorta kapsamında karşılanır ?
Doğum teminatı sağlık sigortanıza ek olarak isteğe bağlı ilave edilen bir teminattır. Talebiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi limit ve teminatlar seçimlerinizi yaparak doğum modülü ile teklif oluşturabilirsiniz. Doğum teminatınızı Normal, Sezaryen , Doğum ve Hamilelik yan etkilerinde ve isteğe bağlı olarak Gebelik sürecinde rutin kontrolleriniz için bu teminatı ekleyebilirsiniz.
Doğum Sigortası Yeni doğan bebeklerin giderleri karşılanır mı ?
Doğum sonrası bebeğiniz için sağlık kontrolü yaptırmış olduğunuz, tedavi ve rutin muayenelerin sağlık giderlerini yeni doğan bebek teminatı ile güvence altına alabilirsiniz. Bebeğinize ait kan grubu tetkiki dahil olmak kaydı ile metabolik tarama, duyu işitme testi vb. gibi giderlerinizi Bebek Yeni Doğan Paket teminatı ile güvence kapsamı altına alabilirsiniz.