Kasko Sigortası

Kasko Sigortanızı %45 Fiyat avantajı ile alabilirsiniz

1
2
3
4
5
6
Sigorta Şirketlerinden karşılaştırmalı online kasko teklifi fiyatlarınızı alın.
En uygun tam kapsamlı kasko sigortası poliçesine hemen ulaşın.
5 adımda Kasko yenileme tekliflerinizi hemen satın alın.
Ruhsat sahibi T.C. kimlik numarası veya vergi kimlik numarası

Bizden Kasko Poliçesi Alan Müşterilerimizin Düşünceleri

"e-sigorta.com.tr, diğer sigorta karşılaştırma sitelerinden tutarlı bir şekilde daha ucuzdu ve kullanımı kolaydı."
Jale G***Ş, 17 Mart 2018

kasko review

"Hızlı ve kullanımı kolay, birkaç dakika içinde aracıma doğru kasko sigortasını buldum.."
Umut Y****Z, 17 Mart 2018

kasko review

"Kasko Sigortası teminatlarını pek anlayamam tam olsun dedim sağ olsunlar yıllardır hiçbir hasarda sorun yaşamadım."
Merve T***N, 17 Mart 2018

kasko review

"Kasko Sigortamı gönül rahatlığı ile dakikalar içerisinde satın alarak mail adresime gönderdiler Teşekkürler."
Fırat G****Y, 17 Mart 2018

kasko review

En Uygun Araç Kasko Sigortasına Hemen Sahip olun !

Ucuz Araç Kasko sigortası fiyatlarını karşılaştırın ve %45'e kadar tasarruf edebilirsiniz *

Hemen başvuru formunu doldurun sizin için en iyi kasko sigortası tekliflerini oluşturalım. 
Ucuz kasko sigortası sahibi olabilmek mümkündür. Sigorta Şirketleri arasında rekabet olduğundan bu durum sigorta fiyatlarına fark olarak yansımaktadır. Kaskoda teminat ve kapsam limitleri en önemli unsuru oluşturmaktadır. Kasko Sigortası teminatları içerisinde feragat etmeden sizde En iyi kasko sigortası poliçesine sahip olabilirsiniz.

Hangi tür bir kasko sigortası poliçesi satın almanız gerektiğine karar veremediniz mi ? 
Kasko Sigortası almadan önce Sigorta Şirketi ve Poliçe teminat ve limit kontrolü yapmadan satın almanızı önermiyoruz. Kasko teklifleriniz için ihtiyaçlarınızı anlayacak ve sizin için en iyi kasko poliçesini seçmenize yardımcı olacak bir uzman arıyorsanız.. Kasko Sigortası teklifi alırken bizi seçin bizde sizin için en iyi kasko sigortası poliçesini seçelim.

Araştırdık, Bulduk ! En uygun kasko teklifi nasıl alınır ? En iyi kasko şirketi hangisidir ? 
En uygun kasko teklifi aracınızın ve sizin ihtiyaçlarını iyi ölçerek verilecek teminatlardan oluşur. En iyi Sigorta Şirketleri tekliflerini alarak En uygun kasko tekliflerini karşılaştırırız. En iyi Sigorta Şirketi ise hasar anında en iyi hizmeti veren şirkettir. Müşteri deneyimleri göz önüne alınarak yapılan ölçümlerimizde en iyi sigorta şirketleri ile çalışıyoruz.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var ? Uzman kılavuzlarımıza bir göz atın

En iyi fiyat garantisi

Online Teklif Başvuru

%45'e varan fiyat indirimleri

Hızlı Poliçe Gönderimi

Poliçe Vade Hatırlatma

Ücretsiz Kargo Hizmeti

Grafikler ile Kasko Paketleri

Tam KaskoTam Kasko Sigortası

Genişletilmiş KaskoGenişletilmiş Kasko Sigortası

Dar KaskoDar Kapsamlı Kasko Sigortası

Pert Kasko Pert Kasko Sigortası

Kasko Sigortası - Sık Sorulan Sorular


Kasko Sigortası nedir, nasıl yaptırılır?


Kasko Sigortası, aracınızı ana teminatlar dahilinde ve Sigorta Şirketinin ek olarak vereceği teminatlar ile poliçede yazılı riskleri belirli bir ücret karşılığında güvence altına almasına denir. Kasko isteğe bağlı olarak yapılan bir araç sigorta türüdür. Kasko Sigortası yaptırmak için Ruhsat sahibi bilgileri yeterlidir. Araç ruhsat sahibi Şahıs ise T.C. Kimlik numarası Plaka ve Belge Seri Numarası yeterlidir. Araç Ruhsat Sahibi Firma ise Vergi kimlik numarası Plaka ve Belge Seri Numarası ile kasko fiyat teklifi alınabilmektedir. Ek olarak poliçe teminat ve limit kapsamları dahilinde ücretsiz çekici hizmetleri, hukuki hizmetler, mini onarım, konaklama, seyahate kaldığı yerden devam, acil yardım gibi ek teminatlar da sunulmaktadır. Detaylı bilgiye Kasko Sigortası Nedir yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kasko Türleri


Kasko Sigortası 4 Ana Türe ayrılmaktadır;

• Kasko Sigortası: Kasko Sigortası; Türkiye Sigorta Birliği tarafından yayımlanmış olan Kasko Sigortası Genel Şartları içerisinde belirtilen ana teminatların tümünün Teminat altına alındığı sigorta türüdür.

• Tam Kasko: Tam Kasko Sigortası; Türkiye Sigorta Birliği tarafından yayımlanmış Kasko Sigortası Genel Şartları içerisinde belirtilmiş olan teminatların tümünün ve tüm diğer rizikoların teminat kapsamı altına alındığı sigorta türüdür. Teminat bakımından eksiksiz ve fiyat olarak yüksek olduğundan dolayı tüketiciler tarafından tercih edilmemektedir.

• Genişletilmiş Kasko: Genişletilmiş Kasko Sigortası; Türkiye Sigorta Birliği tarafından yayımlanan Kasko Sigortası Genel Şartları içerisinde yer alan ana teminatların tümünü ve belirtilen ek riskler için teminat kapsamı altına alınan sigorta türüdür. Fiyat ve Teminat açısından tüketicilerin sık olarak tercih etmiş oldukları kasko sigorta türüdür.

• Dar Kasko: Dar Kapsamlı Kasko; Türkiye Sigorta Birliği tarafından yayınlanmış olan Kasko Sigortası Genel Şartları içerisinde belirtilen Ana teminatlarının bazılarının verilmiş olduğu sigorta türüdür. Kullanıcılar tarafından tercih edilmeyen, Sigorta Şirketleri tarafından tavsiye edilmeyen kasko türüdür.

Kasko Sigortası yaptırırken Fiyat ve Teminat orantılı olarak “Genişletilmiş Kasko” sigortası ürününü tavsiye ediyoruz. Detaylı bilgiye Kasko Türleri Nelerdir yazımızdan ulaşabilirsiniz.


Online Kasko Sigorta Poliçesi Avantajları


Hızlı ve kolay bir şekilde güvenli SSL koruma kalkanı sayesinde gönül rahatlığı ile bilgilerinizi gerek kasko sigorta şirketleri tekliflerini alarak karşılaştırma yapmayı kolaylaştırır.

Birden çok Sigorta Şirketinden alacağınız tam teminatlı teklifleri karşılaştırarak bütçenize en uygun ve hizmet kalitesi en iyi Sigorta Şirketlerinden poliçenizi satın alabilirsiniz.


Kasko Bedeli Sorgulama


Kasko Değer Listesi Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından güncel olarak yayınlanan listede belirtilen bedellere göre belirlenmektedir.
Marka ve Modeli yüksek araçlar bedel limiti ve risk oranı yüksek olduğundan dolayı kasko fiyatları normal araçlara göre yüksek çıkmaktadır. İstanbul , Ankara ve İzmir gibi Büyük Şehirlerde trafik akışında diğer illere göre daha fazla araç olması kaza risk oranı daha yüksek değerlendirilmektedir. İl bazında kasko primlerine göre İstanbul , Ankara ve İzmir diğer illerimize göre kasko primleri daha yüksek çıkmaktadır.

Kasko Teminatları


Kasko sigortası aşağıda belirtilmiş olan ürün türlerine göre kapsam altına alır.

• Aracın Kara yolunda kullanım halinde olan motorlu yada motorsuz her türlü taşıtlar ile çarpışması,
• Seyir Halinde yada park halinde iken araca aniden veya haricen bir maddenin çarpması,
• Üçüncü Şahısların kötü niyetli hareketleri yada muziplik içerisinde yaptıkları hareketler,
• Aracın Hırsızlık sonucunda çalınması yada hırsızlığa teşebbüs edilmesi.


Kasko Sigortası Fiyat Hesaplama


Kasko sigortası ücretinizi etkileyen en önemli faktörler; prim

• Aracın ve Araç Sahibinin Hasar Geçmişi;
• Aracın Markası Modeli ve Kasko Değeri;
• Araç Sahibinin ve Aracın Kayıtlı olduğu il.

Bu faktörlerin sigorta şirketlerinde farklı ele alınır, birden çok algoritma ile prim hesaplaması yapılır ve sigorta şirketleri kasko teklifini yazılı olarak verir. Genelde 15 gün süre içerisinde onaylanması halinde fiyat ve teminat olarak herhangi bir değişiklik olmayacağını garanti eder. Detaylı bilgiyeKasko ve Trafik Sigortası arasındaki farklar yazımızdan ulaşabilirsiniz.


En uygun Kasko Sigortası

Sigorta Şirketlerinin kasko fiyatlarını belirleyen temel öğeler benzer olabilir fakat en önemli unsurları sigorta şirketlerinin dönemsel hasar oranları ve karlılık hedeflerine göre değişkenlik göstermektedir. En uygun Kasko Sigortası poliçesini bulmaya çalışırken en iyi Sigorta Şirketleri arasından seçim yaparak en uygun kasko sigorta poliçesini satın almanızı öneriyoruz.


Kasko Sigortası Sorgulama

Yürürlükte bulunan Kasko ve Trafik Sigortanızın başlangıç ve bitiş tarihlerini, poliçenizin hangi sigorta şirketi bünyesinde bulunduğunu, sayfamızda bulunan kasko karşılaştırma formu ile Araç Sigorta Sorgulama işlemlerinizi T.C.K.N ve Plaka numaranızı girerek öğrenebilirsiniz.


Trafik Sigortası Nedir ?

Zorunlu Trafik Sigortası Türkiye sınırlarında trafiğe çıkan her motorlu aracın yaptırması gereken adından anlaşılacağı üzere zorunlu sigorta türüdür. Teminatları ve Kapsamları Hazine Müsteşarlığı ve Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen Zorunlu Trafik Sigortası teminatları her yıl güncelleşmektedir.
Trafik Sigortası yaptırılan aracın risklerini ve hasarlarını değil karşı tarafa, üçüncü şahıslara – taşıtlara vereceği zararları karşılamaktadır. Daha Detaylı bilgi ve Zorunlu Trafik sigortası teklifi almak için Trafik Sigortası sayfamızı ziyaret edin.


Trafik Sigortası ile Kasko arasındaki farklar nelerdir ?

Kasko; Sigorta yapılan aracı poliçede belirlenen teminat ve kapsamlar dahilinde güvence altına almakta olan ve isteğe bağlı olarak yapılabilen araç sigorta türüdür.
Zorunlu Trafik Sigortası ise adından anlaşılacağı üzere Zorunlu bir Sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası Türkiye sınırlarında trafiğe çıkan her aracın yaptırması zorunlu bir sigortadır. Trafik Sigortası yapılan aracın hasarlarını değil zarar vereceği araç ve şahısların zararlarını karşılar. Özet olarak Kasko Sigortası kendi aracınızın hasarlarını ve trafik sigortasının aşan kısımlarını verilen teminat ve limitlerde karşılar, Trafik Sigortası ise 3. Şahıslara vereceğiniz zararları karşılamaktadır.


Kasko Sigortası Hasarsızlık indirim oranları

Sigorta Dönemiindirim oranı %
1.Yıl sigorta yenilemesi % 30
2.Yıl sigorta yenilemesi       % 40
3.Yıl sigorta yenilemesi       % 50
4.ve Müteakip yıllarda       % 60

indirim oranları kasko sigortası fiyat teklifi prim tutarı üzerine uygulanmaktadır. Detaylı bilgiye Hasarsızlık indirimi yazımızdan ulaşabilirsiniz.yazımızı inceleyin.


Kasko Sigortası Neden yaptırılır ?

Kasko; zorunlu olmayan araç sigorta türüdür fakat kaza durumunda maddi zararlarınızı manevi zorluklar içerisinde kalmamanız sağlanmaktadır. Çarpma,çarpışma, yanma,hırsızlık,deprem,sel- su baskını, terör vb. risk unsurlarına karşı 365 gün süre ile gece rahat uyumanızı gündüz ise konforlu sürüş keyfi sağlamaktadır. Zorunlu trafik sigortanızı aşan kaza durumlarında kasko devreye girer ve hatalı olduğunuz kaza durumlarında cebinizden çıkacak tutarı ihtiyari mali mesuliyet teminat kapsamları içerisinde tazminat öder. Metropol Şehirlerde insanlar, %90 oranında birikimleri ile almış oldukları araçlarına kasko sigortası yaptırmak istiyor.


Kasko Değer Listesi Nasıl Belirlenir ?


Sıfır Kilometre araçlarda araç liste satış fiyatı olarak geçerlidir. İkinci el alınan araçlar içerisinde kasko değer tespitini Türkiye Sigortalar Birliği belirlemektedir. Kasko Değer Listesi belirleme işlemlerinde Türkiye Sigortalar Birliği ve Doğuş Otomotiv [ DOD ] , ikinci el ilan siteleri, ikinci el araç satışı yapan firmalar ve genel ilanlar baz alınarak hazırlanmaktadır. Araç Kasko Değer Listesi Türkiye Sigorta Birliği tarafından yayımlanmakta olup sürekli güncel tutulmaktadır. Kasko Sigorta fiyatları Kasko değer listesi baz alınarak fiyat teklif ve poliçe işlemleri yapılmaktadır.

Sigorta Tavan Fiyatları Nedir ?

Sigorta Şirketleri tarafından sunulabilen araç grubu, hasar indirim oranı, basamağı ile aracın kayıtlı olduğu bölgeye göre verilen en yüksek prim tutarına tavan fiyat denmektedir. Kasko Sigortası fiyat tekliflerinde tavan ve taban fiyat uygulaması bulunmamaktadır. Sigorta Şirketleri kendi belirlemiş oldukları fiyat listelerini istedikleri prim üzerinden satış sağlayabilirler. Sigorta Şirketleri arasında tatlı bir rekabet sağlayan fiyat sistemi tüketiciye rekabetin getirisi olarak yansımaktadır. En iyi Sigorta Şirketleri arasından En uygun kasko sigortasını karşılaştırmalı olarak teklif almak ve en uygun kasko poliçesini tanzim etmek önemli bir husustur. Detaylı bilgiye Sigorta Tavan Fiyatları yazımızdan ulaşabilirsiniz.


Motosiklet Kasko Sigortası


Motosikletler kasko sigortası Sigorta Şirketlerinin pek yanaşmadığı bir risk unsurudur. Genel itibari ile yüksek risk taşıyan ve kaza oranı yüksek olan araç grubu Motosikletler can kaybı ve hasar açısından metropol şehirlerde sorun teşkil etmektedir. Otomobil kasko sigortası ile aynı teminatları veren şart aramadan teminat sağlayan ve herhangi bir muafiyet uygulamayan Sigorta Şirketleri mevcut sizde en iyi Motosiklet Kasko Sigortası teklifinizi poliçeleştirmek için hemen teklif alın !

Sigorta Prim iadesi

Mevcut Sigortanızın olduğu durumlarda Aracın Noter satışı yapılığı tarih itibari ile acentenize bilgi verdiğinizde kasko sigortanız gün esaslı trafik sigorta poliçeniz 15 gün ileri tarihli olarak satıştan dolayı iptal edilmektedir. Aracınızın Noter satışı yapıldığına dair belgeyi Sigorta Şirketine iletmek üzere poliçenizi yaptırmış olduğunuz kuruma başvurarak iptal talebi yapabilirsiniz. Sigortalının vefat durumlarında Trafik ve Kasko Sigortalarında ”işleten sıfatı kaybı” zeyl işlemi uygulanmaktadır. İsteğe bağlı yada vefat durumlarında iptallerde poliçe prim iadesi sigortalıya yada hak sahiplerine yapılmaktadır.


Hasar Sonrası Yapılması Gerekenler

• Hasar anında öncelikle Sigorta Şirketinizden bilgi alınız özel teminat ve limitleriniz bulunabilir.
• Herhangi bir kaza durumunda Sigortalı 5 iş günü içerisinde mevcut durumu Sigorta Şirketine bildirmek ile yükümlü olur.
• Sadece Maddi Hasarlı durumlarda tutulan Anlaşmalı Kaza Tespit Tutanağı yada resmi belge mevcut değil ise beyan yazılarak olayın şekli, olay yeri resimleri, tahmini hasar miktarı yazılı şekilde bildirilmelidir.
• Aracın hırsızlığa maruz kalması durumlarında yetkili birimlere durum bildirilir ve alınan belge ile sigorta şirketine başvuru yapılmaktadır.

Detaylı bilgiye Kaza Sonrası Yapılması Gerekenler yazımızdan ulaşabilirsiniz.


2018 En Çok Satan Araç Kasko Değer Listesi

2018 Yılında En Çok Satan Araç Markaları

Araç Markası           Satış Adedi

 • RENAULT            76,931 ADET
 • VOLKSWAGEN   49,749 ADET
 • FIAT                     41,668 ADET
 • HYUNDAI           32,009 ADET
 • TOYOTA             30,819 ADET
 • HONDA              28,661 ADET
 • DACIA                 26,193 ADET
 • PEUGEOT          24,905 ADET
 • NISSAN              24,605 ADET
 • FORD                 23,748 ADET
 • SKODA              21,340 ADET
 • OPEL                 20,960 ADET
 • MERCEDES       14,445 ADET
 • AUDI                 13,295 ADET
 • BMW                 12,728 ADET
 • KIA                       7,694 ADET
 • CITROEN             7,669 ADET
 • VOLVO                5,943 ADET
 • SUZUKI               2,878 ADET
 • Kasko Teklifi veren Sigorta Şirketleri

  Kasko Teklifi Alabileceğiniz Sigorta Şirketleri

 • Aksigorta
 • Allianz Sigorta
 • Bereket Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Doğa Sigorta
 • Ethica Sigorta
 • Ergo Sigorta
 • Groupama Sigorta
 • Güneş Sigorta
 • Halk Sigorta
 • HDI Sigorta
 • Koru Sigorta
 • Mapfre Genel Sigorta
 • Neova Sigorta
 • Ray Sigorta
 • SBN Sigorta
 • Sompo Japan Sigorta
 • Türk Nippon Sigorta
 • Unico Sigorta
 • Quick  Sigorta
 • Ziraat Sigorta
 • Zurich Sigorta
 • Kasko Teklifi Alabileceğiniz Araç Grupları

  Kasko Sigortası teklifi verilen araç grupları

  Araç Grupları Listesi

 • Motosiklet
 • Otomobil
 • Taksi
 • Traktör
 • Minibüs
 • Kamyonet
 • Kamyon
 • Çekici
 • Tanker
 • Ambulans
 • Otobüs
 • İş Makinesi
 • Özel Amaçlı Taşıt
 • 2019 Kasko Sigortası Fiyatları* (TL)

  RenaultVolkswagenFıatHyundaiToyotaHondaDacıaPeugeotNıssanFordSkodaOpelMercedesAudıBmwVolvo
  Ak
  Sigorta
  1530 ₺1730 ₺1370 ₺1460 ₺1710 ₺2100 ₺1270 ₺1860 ₺2150 ₺1625 ₺2050 ₺1630 ₺4370 ₺4510 ₺5230 ₺3890 ₺
  Allianz Sigorta1970 ₺2570 ₺2340 ₺2410 ₺2200 ₺3050 ₺1610 ₺2780 ₺3270 ₺2475 ₺2690 ₺2310 ₺6570 ₺5450 ₺8740 ₺3685 ₺
  Bereket Sigorta1325 ₺1635 ₺1410 ₺1340 ₺1450 ₺2150 ₺1310 ₺1850 ₺2350 ₺1480 ₺1670 ₺1385 ₺2710 ₺3315 ₺3535 ₺2610 ₺
  Axa
  Sigorta
  1498 ₺1190 ₺1210 ₺1320 ₺1250 ₺1180 ₺1165 ₺1215 ₺1480 ₺1510 ₺1670 ₺1470 ₺2740 ₺3980 ₺4180 ₺2435 ₺
  Doğa
  Sigorta
  1210 ₺1580 ₺1375 ₺1245 ₺1450 ₺2150 ₺1125 ₺1785 ₺2340 ₺1870 ₺1930 ₺1560 ₺3640 ₺4170 ₺4480 ₺2975 ₺
  Ergo
  Sigorta
  1780 ₺2175 ₺1960 ₺1745 ₺1460 ₺2370 ₺1480 ₺2155 ₺3125 ₺2145 ₺2340 ₺1875 ₺5450 ₺3975 ₺4330 ₺2490 ₺
  Groupama sigorta1640 ₺1730 ₺1525 ₺1490 ₺1810 ₺2370 ₺1280 ₺1965 ₺2955 ₺1575 ₺2150 ₺1790 ₺3530 ₺3470 ₺4120 ₺2650 ₺
  Hdi
  Sigorta
  2075 ₺3510 ₺2190 ₺1810 ₺1975 ₺2435 ₺1375 ₺2430 ₺2980 ₺1780 ₺1930 ₺1540 ₺3580 ₺4530 ₺4825 ₺2310 ₺
  Koru
  Sigorta
  1415 ₺1865 ₺1785 ₺1745 ₺2150 ₺2570 ₺1245 ₺2355 ₺3135 ₺1965 ₺1745 ₺1625 ₺4135 ₺5675 ₺5325 ₺2465 ₺
  Mapfre
  Sigorta
  1860 ₺1710 ₺1635 ₺1485 ₺1620 ₺2985 ₺1345 ₺2310 ₺3255 ₺1845 ₺1610 ₺1685 ₺3585 ₺4655 ₺5710 ₺2380 ₺
  Neova
  Sigorta
  1310 ₺1835 ₺1645 ₺2050 ₺1870 ₺2270 ₺1595 ₺2050 ₺2915 ₺1960 ₺1730 ₺1480 ₺3085 ₺7965 ₺6155 ₺2345 ₺
  Ray
  Sigorta
  1572 ₺2355 ₺1820 ₺1960 ₺1745 ₺2590 ₺1415 ₺1865 ₺2865 ₺1880 ₺1590 ₺1625 ₺8415 ₺5180 ₺4265 ₺3170 ₺
  Sbn
  Sigorta
  1680 ₺2480 ₺2130 ₺1890 ₺1615 ₺2855 ₺1840 ₺1910 ₺2125 ₺1725 ₺2110 ₺1890 ₺7365 ₺8410 ₺6715 ₺4130 ₺
  Sompo
  Sigorta
  1540 ₺1610 ₺1585 ₺1645 ₺1525 ₺2310 ₺1335 ₺1715 ₺1895 ₺1615 ₺1610 ₺1690 ₺4325 ₺5140 ₺3895 ₺2975 ₺
  Nippon
  Sigorta
  1150 ₺1970 ₺1450 ₺1375 ₺1365 ₺2470 ₺985 ₺1635 ₺1665 ₺1275 ₺1480 ₺1530 ₺2570 ₺3940 ₺5145 ₺3110 ₺
  Unico
  Sigorta
  1475 ₺1375 ₺1325 ₺1390 ₺1490 ₺2110 ₺960 ₺1580 ₺1845 ₺1395 ₺1565 ₺1365 ₺4175 ₺5280 ₺7985 ₺3090 ₺
  Quick
  Sigorta
  1305 ₺1565 ₺1310 ₺1310 ₺1395 ₺2205 ₺995 ₺1315 ₺1515 ₺1420 ₺1490 ₺1545 ₺6840 ₺8515 ₺7350 ₺2540 ₺
  Ziraat
  Sigorta
  1625 ₺1890 ₺1935 ₺1855 ₺2165 ₺2645 ₺1345 ₺1965 ₺1890 ₺1945 ₺1945 ₺1850 ₺9560 ₺8725 ₺8385 ₺4135 ₺
  Zurich
  Sigorta
  1890 ₺2135 ₺2345 ₺2510 ₺2475 ₺2870 ₺1890 ₺2165 ₺2310 ₺2270 ₺1870 ₺2090 ₺7655 ₺7930 ₺6155 ₺3195 ₺

  *İstanbul ilinde kullanılan yeni alınmış, hasarsızlık kademesi sıfır otomobil grupları için ortalama fiyatlardır. Diğer iller ve farklı araç grupları dahil edilmemiştir.

  Sigorta Şirketlerinin Kasko Teklifleri Araç gruplarına ve Hasarsızlık oranlarına göre farklılık göstermektedir.