Kasko Sigortası

Online Kasko Teklifi

Kasko Sigorta Poliçenizi %45’e varan avantajlar ile satın almak için Hemen Başvurun ↓

Kasko Teklifi Al Hızlı Kasko Teklifi al

Online Kasko Teklifi

Online kasko teklifi alarak aracınız için en uygun fiyata birçok farklı hizmetin sunulduğu bir kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Kasko sigortası aracınızı birçok farklı hasar durumunda korumaya almakta ve sigorta sahibine ödeme yapmaktadır. Kasko sigortası için hesaplama yapılırken aracın modeli ve yılı esas alınır. Araca sonradan takılan aksesuarlar ve cihazlar da hesaplanarak kasko sigortası için ödemeniz gereken fiyat belirlenir. İlk ödeme ile birlikte ise aracınızın kasko güvencesi başlatılacaktır.

İnternet Kasko Teklifi

 ile alınan kasko ücretleri her firmada farklılık gösterebilmektedir. En uygun kasko poliçesi yaptırılırken sigorta şirketinin kapsamlı bir biçimde araştırılmasına mutlaka öncelik verilmelidir.

Kasko Sigortasının Kapsadığı Riskler Nelerdir?

Kasko sigortası ödemeleri ile birlikte ana ve ek teminatlar halinde birçok güvence sunulmaktadır. Kasko sigortalarının kapsadığı risk durumları arasında şunlar yer almaktadır:

1- Enflasyon teminatı

Bu teminat ile birlikte sigortanın ücreti enflasyona karşı endekslenerek fiyat değişimlerinden etkilenmenin yolu kapatılır

2-Deprem teminatı

Bu teminatın amacı deprem sonucunda araçta oluşabilecek hasarlara karşı güvence alınmasıdır.

3- Terör olayları teminatı

Terör ve toplumsal hareket olayları esnasında sigortalı aracın zarar görmesi durumunda hasar sigorta şirketi tarafından ödedir.

4- Sel teminatı

Sel ve su baskını gibi sigortalının iradesi dışında gerçekleşen durumlarda oluşabilecek hasarlara karşı aracın koruma altına alınması sağlanır.

Diğer teminatlar ise şu şekildedir:

  • Ferdi kaza teminatı
  • Ferdi kaza deprem teminatı
  • Eskime payı düşmeme teminatı
  • Hukuksal yardım teminatı