Kasko Sigortası

Neden Kasko sigortası yaptırmalıyız ?

Kasko sigortası yaptırmak için birden çok sebebiniz vardır. Aracınızı trafik ve çevre risklerinden koruma altına almak için kasko sigortanızı yaptırmanız gerekmektedir.

Kasko Teklifi Al Hızlı Kasko Teklifi al

 

Neden Kasko yaptırmalıyım ?

Kasko sigortası isteğe bağlı olarak yapılan bir sigorta branşıdır. Kasko Sigortası kapsamı zorunlu trafik sigortasının kapsamı dışında bulunan teminatları bulunmaktadır. Zorunlu trafik sigortası branşında hasar durumunda ek teminat verilmemiş ise sadece karşı tarafın risklerini kapsayan bir Mali Mesuliyet Sigortasıdır, Aracınıza sadece zorunlu trafik sigortası yaptırarak herhangi bir kaza durumunda sadece karşı tarafın zararları için teminat sağlanır.

Kasko sigortası poliçenizi yaptırdığınızda öncelikle herhangi bir risk durumunda aracınızı teminat altına almış olursunuz. Aracınızı Çarpma, Çarpışma, Yanma, Hırsızlık, Sel / Su, Deprem, Doğal afetler ve birçok ek olarak verilebilecek teminat ile güvence almanızı sağlar. Kasko Sigortası ekonomik olarak mali durumunuzu denge altına alır, maddi kayıplar her zaman manevi sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Neden kasko yaptırmalıyım sorusunu kendinize sorarken vereceğiniz cevap aracınızı ne kadar sürede çalışarak aldığınızdır. Kasko sigortası maddi kayıplarınızın önüne geçerken zamanınızı harcayarak satın aldığınız değerleri korumanızı sağlar. Kasko sigortanıza mini onarım, cam teminatı, yol yardım / asistans, ikame araç vb. ek teminatları ekleyerek kasko kapsamını genişletebilirsiniz. Ucuz kasko sigortası arayışı yapmadan önce tavsiyemiz ne satın aldığınızı bilmeniz ! Örneğin orjinal cam teminatı olmayan sadece özel anlaşmalı servislerde geçerli olan İhtiyari Mali Mesuliyet, Ferdi Kaza ve 3. Şahıs tazminat teminatları düşük olan bir poliçe yerine bu teminatları mevcut ekonomik şartlar çerçevesinde yüksek tutarak ufak fiyat farklarıyla kapsamlı bir kasko poliçesi sahibi olun. Kasko Sigortası için farklı sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı kasko teklifleri alarak seçim yapabilirsiniz.

Kasko Sigortası alırken alanında uzman kişilerin değerlendirmesi ve yönlendirmesi ile poliçe satın almanızı talep ederiz. Kasko Sigortasında Acenteler harici yapacağınız poliçe tanzimi herhangi bir problem yaşadığınızda sizi direkt olarak sigorta şirketine yönlendirme yapmalarını sağlayacaktır. Kasko poliçenizi Sigorta Acentesinden satın alarak her sorunda yanınızda olan bir aracı kurum ile çalışabilirsiniz. Aracınız için size ve bütçenize özel bir kasko teklifi almak için hemen başvurun.