Kasko Sigortası

Kasko Fiyatları 2019

Kasko Sigorta Poliçenizi %45’e varan avantajlar ile satın almak için Hemen Başvurun ↓

Kasko Teklifi Al Hızlı Kasko Teklifi al

Kasko Sigortası Fiyatları 2020

Kasko fiyatları her geçen yıl farklılaşmakta, fiyatlarda artış ya da azalma meydana gelmektedir. Kasko fiyatları 2020 yılının değerlerine göz atarak bu yıl büyük bir gereklilik olan kasko sigortasının başlangıcını yapabilirsiniz.

Kasko Poliçe Kapsamı

Kasko sigortası trafik sigortası gibi yapılması zorunlu bir sigorta türü olmasa da günümüzde çok fazla kaza olması nedeniyle büyük bir gereklilik olarak görülmektedir. Yeni bir araba aldınız ve birkaç ay sonra arabanız çalındıysa bu durumda endişe etmenize bile gerek kalmayacak çünkü kasko sigortası ile tüm zararınız ödenecek.

Elbette kasko sigortası tercih edilirken bazı noktalara dikkat etmek aracınızın güvenliğini daha çok arttıracak bir etken olacaktır.

Kasko Sigortası Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar arasında şunlar yer almaktadır:

  • Kasko poliçesi yaptırırken iyi ve hızlı ödeme yapan bir sigorta şirketi seçmeye özen göstermelisiniz. Sigorta seçiminde fiyat ikinci planda kalmalı, hizmete önem verilmelidir.
  • Kasko fiyatları 2020’de değişiklik gösterebileceği için bu senenin fiyatları göz önünde bulundurulmalı ve ona göre bir seçim yapılmalıdır.
  • Sigorta poliçesinde yer alan araç kasko değeri aracın fiyatı ile birebir aynı olmalıdır. Araç yeni ise alındığı fiyat girilmelidir.
  • Poliçede yer alan tüm şartlar incelenmeli; grev, lokal, sel ve deprem gibi teminatların poliçede yer alıp almadığına dikkat edilmelidir.
  • Poliçenin enflasyona göre endeksli olmasına kesinlikle dikkat edilmelidir.

ortalama kasko fiyatları 2020