Kasko Sigortası

Kasko Fiyatı Hesaplama

Kasko Sigorta Poliçenizi %45’e varan avantajlar ile satın almak için Hemen Başvurun ↓

Kasko Teklifi Al Hızlı Kasko Teklifi al

Kasko Fiyatı Hesaplama

Ülkemizde trafik yoğunluğu kaza olma riskini yüksek oranda arttırdığından dolayı büyük bir önem taşıyan kasko sigortası, büyük hasarlara karşı aracınızı teminat altına alacak bir sigorta türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kasko Fiyatı hesaplama yöntemleri ile birlikte aracınızın türüne göre en uygun ve kaliteli kasko sigorta acentesini seçebilir ve kasko poliçenizi hemen başlatabilirsiniz. Kasko sigortası yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta mevcuttur.

Kasko Fiyatı neye göre hesaplanır ?

Kasko sigortası hesaplamasında aracınızın markası, tipi ve yılı fiyat hesaplamasında çok büyük bir önem taşımaktadır. Her araç tipine ve yaşına göre farklı oranlarda kasko sigortası yaptırmak mümkündür.

Kasko Fiyatı Hesaplamak Önemli Midir?

Kasko sigortası yalnızca kaza anında değil aracın çalınması ve yanması gibi durumlarda da devreye giren bir sigortadır. Birçok kasko şirketi farklı oranları içeren kasko paketlerini müşterilerine sunmaktadır. Bu paketlerde yer alan ana teminatların yanına sizler de istediğiniz ek teminatları ekleyebilir ve kasko fiyatı hesaplama işlemlerine başlayabilirsiniz.

Kasko fiyat hesaplaması yapılırken öncelikle kasko fiyat değerlerinin yer aldığı listeye göz atılmalıdır. Bu liste aylık olarak yayınlanmakta ve güncel tutulmaktadır. Bu listeden aracınızın güncel kasko fiyatları baz alınır ve araç sahibinin istediği ek teminatlar da eklendikten sonra poliçenin son hali hesaplanarak bir fiyat belirlenir.

Kasko hesaplaması sırasında aracın markası, modeli ve yılının haricinde motor hacmi ve sonradan eklenen cihazlar ve aksesuarlar da hesaplanmaktadır.