Kasko Sigortası

Kasko Fiyat Ücret Öğrenme

Kasko Fiyat Teklifinizi öğrenmek ve %45’e varan avantajlar ile satın almak için Hemen Başvurun ↓

Kasko Teklifi Al Hızlı Kasko Teklifi al

Kasko Fiyat Öğrenme

Kasko fiyat öğrenme seçenekleri ile birlikte aracınızı çok daha uygun bir fiyata güvenli bir hale getire bileceksiniz. Günümüzde trafik sigortasından sonra en çok tercih edilen sigorta türü olan kasko sigortası aracınızın başına herhangi bir kötü olay gelmesi durumuna karşı sizi güvence altına alacak bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yapılırken aracın markası, tipi ve yaşı çok büyük bir öneme sahiptir. Bu filtreleme seçeneklerine göre uygun fiyatlarda birçok sigorta şirketinin kasko fiyatlarını öğrenebilir ve size uygun olan ödeme seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Kasko Sigortası Nedir ?

Kasko sigortası zorunlu değil, isteğe bağlı olarak yapılan bir araç sigorta türüdür. Araç sahibinin iradesi dışında aracına bir hasar gelmesi durumunda kasko sigortası aracın sahibine zararını geri ödeme imkanı sunmaktadır. Özellikle yanma, kaza ve çalınma gibi durumlarda kasko sigortası yaptıran kişi sigorta şirketinden tazminat alma hakkına sahiptir.

Kasko sigortası ödeme seçenekleri arasında taksit ve nakit ödeme seçenekleri mevcuttur. Ödemenin yapıldığı ilk andan itibaren kasko sigortası resmi olarak başlamış demektir. Sigorta Türkiye sınırları içinde yer alan kazaları ve hasarları kapsamaktadır. Kasko sigortasının başlangıç saati Türkiye’de 12:00’da başlar ve aynı saatte de sona erer.

Kasko Ücreti öğrenme

kasko teklifleri seçeneklerinden sonra uygun kasko şirketini seçmeniz ile birlikte aracınızın büyük bir hasara uğraması bile sizi korkutamayacak. Tüm zararınız sigorta şirketine ait olacaktır.