Kasko Sigortası

Kasko Fiyat Öğrenme

Kasko Sigorta Poliçenizi %45’e varan avantajlar ile satın almak için Hemen Başvurun ↓

Kasko Teklifi Al Hızlı Kasko Teklifi al

Kasko Fiyat Öğrenme

Kasko yaptırmak, günümüz Türkiye’sinde gerçekten çok önemli bir hale gelmiştir. Zira sizde bir hata olmasa bile, beklenmedik bir anda çok sayıda kaza olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için de kasko yaptırmak gerekmektedir. Çünkü bu sayede hasarlar kargo firmaları tarafından karşılanır.

Kasko Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Kasko fiyat hesaplaması yapılırken pek çok durum göz önüne alınmaktadır. Bunların başında aracın markası, modeli ve kaç yaşında olduğu gelmektedir. Daha sonrasında güncel olarak kasko primleri baz alınarak kasko fiyatları hazırlanır.

Genel olarak tüm kasko firmaları, hesaplamalarını benzer şekillerde yapıyor olsa da kasko fiyatları şirketten şirkete değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle kasko yaptırmadan önce mutlaka birkaç farklı yerde hesaplamaların yapılmasını sağlamalısınız.

Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Kasko firmaları ile iletişime geçmeden önce internet üzerinden de çok kolay bir şekilde kasko sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Bunun için aracınızın modeli, markası ve yılına ek olarak ruhsat bilgileri ve plaka gibi bilgilere de ihtiyacınız olacaktır. Bunları kullanarak hemen sorgulama işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kasko fiyatlarını öncesinden internet üzerinden hesaplarsanız, şirket seçimi yaparken de en azından nasıl fiyatlarla karşılaşacağınızı öğrenmiş olursunuz. Minimum primleri de göz önünde bulundurarak şirketleri de buna göre seçebilirsiniz.

Kasko poliçesinin hazırlanma noktasında ise yine bazı durumlar esas alınır. Mesela arabanızın hasar durumu, yaşı, mesleğiniz gibi çok sayıda durum esas alınarak hazırlanan poliçelerin fiyatları da birbirinden farklı olabilmektedir. Mesela arabanızın tüm hasarlarının karşılanmasını isteyebileceğiniz gibi dilerseniz belli bir bölümü için de kasko yaptırabilirsiniz. Bahsettiğimiz tüm bu seçimler tamamen araç sahiplerine bırakılmaktadır. Ancak mutlaka poliçe hazırlanırken tüm taleplerinizi iletmeli ve poliçe hazırlandıktan sonra da belirlenen maddeleri dikkatli bir şekilde okuduktan sonra yapacağınız kasko anlaşmasını imzalamalısınız.