Kasko Sigortası

Kasko Fiyat Al Sbm

SBM Kasko Fiyat almak için Hemen Başvurun ↓

Kasko Teklifi Al Hızlı Kasko Teklifi al

Kasko Fiyat Al Sbm

Sbm, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin kısaltılmış hali olarak kullanılan bir sözcüktür. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi ile birlikte kasko sigortanızın poliçesini kolay bir biçimde sorgulamanız mümkündür. Bunun için motorlu taşıtınızın plaka kodu ve araç sahibinin T.C. kimlik numarasını girmesi yeterli olacaktır.

Kasko fiyat al Sigorta Bilgi Merkezi

tercih edeceğiniz kasko sigortanızın poliçesini öğrenebilir ve ona göre bir ödeme yapabilirsiniz. Kasko sigortası motorlu taşıtlar için yapılan ve her sigorta şirketi tarafından aracın modeline göre farklı fiyatlarla yapılabilen bir sigorta türüdür. Kasko sigortası çoğu kişi tarafından trafik sigortası ile karıştırılsa da ikisi arasında belirgin farklılıklar bulunmaktadır.

Kasko İle Trafik Sigortası Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kasko fiyat al Sbm ile mobil ya da online olarak kasko sigortanızın sorgulayabilirsiniz. Kasko sigortası ile trafik sigortası arasında bazı farklar bulunmaktadır. Bu farklar arasında şunlar yer almaktadır:

  • Kasko sigortası ile trafik sigortası arasındaki ilk fark zorunluluk derecesidir. Trafik sigortası her motorlu taşıta yapılması ve her yıl yenilenmesi gereken zorunlu bir uygulamadır. Trafik sigortası olmayan araçların trafiğe çıkması yasaktır. Kasko sigortası ise zorunlu değil isteğe bağlı olarak yapılan bir sigortadır.
  • Kasko sigortası yalnızca yanma, çalınma ya da kaza sonucu oluşan hasarları sigortalı olan kişiye geri öder.
  • Kasko sigortası primleri trafik sigortası primlerine göre daha düşüktür. Çünkü kasko sigortası birçok farklı durumda dahi sigortalı aracın hasarını karşılayan özel bir sigorta çeşididir.