Kasko Sigortası

En uygun Kasko Sigortası

Tam Kapsamlı En uygun Fiyatlar ile Kasko Teklifinizi almak için Hemen Başvurun ↓

Kasko Teklifi Al Hızlı Kasko Teklifi al

En Ucuz En Uygun Kasko Sigortası

En ucuz en uygun kasko sigortası ile aracınızın güvenliğini arttırın. Birçok farklı sigorta şirketi tarafından birbirinden farklı fiyatları içeren paketlerle birlikte sunulan kasko sigortalarına sizin ekleyeceğiniz ek teminatlar ile birlikte toplam bir fiyat belirleyebilirsiniz.

Kasko Sigortası Yaptırmak Zorunlu mu ?

Kasko sigortasının araç sahibi için birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Uygun fiyatlara yaptırabileceğiniz kasko sigortası zorunlu bir sigorta türü olmasa bile ülkemizdeki trafik durumuna bakılarak büyük bir gerekliliğe sahip bir sigorta türü olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Kasko Sigortasının Avantajları Nelerdir ?

En ucuz en uygun kasko sigortası ile birlikte aracınızı her türlü hasara karşı koruma şansı elde edebileceksiniz. Kasko sigortasının araç sahibi için sağlayacağı belli başlı avantajlar arasında şunlar yer almaktadır:

  • Kasko sigortası ile birlikte yalnızca karşı tarafın değil sizden kaynaklı kazalarda da hasarın belli bir miktarı karşılanmaktadır.
  • Kasko sigortasının en büyük avantajlarından bir diğeri ise çekici hizmeti sunulmasıdır. Bu hizmeti sizler de poliçenize ek teminatlardan birisi olarak ekletebilirsiniz.
  • Bazı sigorta şirketleri yedek araç hizmeti ile sigorta sahibinin mağdur durumda kalmasını önler. Bu durum aracı onarım halinde olan sigorta sahipleri için sunulan bir hizmettir.
  • Kasko sigortasının diğer bir faydası ise aracın çalınması durumunda da geçerli olmasıdır.
  • Kasko sigortası ile deprem, sel gibi doğal afetler esnasında zarar gören aracınızın hasarı da karşılanmaktadır.
  • Araç sahibine kaza sırasında sağlık yardımı da verilebilmektedir.